Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює завідувач
ЗДО №13 «Веселка» на підставі:

1. Направлення дитини до дошкільного закладу від управління освіти.

2. Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до дошкільного закладу.

3. Копії свідоцтва про народження дитини.

4. Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).

5. Медичної довідки про стан здоров’я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки дільничного лікаря.

6. Копії паспортів батьків або осіб, які їх замінюють.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють.

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Порядок оплати за харчування дитини:

  • оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць наперед; батьки пред’являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і оплатити її, повідомивши про це вихователя.
  • перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;
  • пільгова оплата за харчування надається після подачі завідувачу дошкільного закладу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.